Dermapen

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ DERMAPEN 4

 

Dermapen 4patří mezi nejlepší zařízení v oblasti mikrojehličkování (microneedlingu) na světě.

Jedná se o účinnou, oblíbenou a miniinvazivní proceduru, pomocí které je možné ošetřit širokou škálu problémů pleti.

Na rozdíl od injekčního způsobu ošetření je mikrojehličkování Dermapen zcela přirozený proces, stimulující vlastní tělesný proces opravy a obnovy k tvorbě kolagenu a elastinu. Mikrojehličky jsou nastaveny na různou hloubku a rychlost v závislosti na tom, na jakou problematiku se budeme zaměřovat, takže v povrchu kůže vytvářejí frakční kanálky. Těmito mikrokanálky prochází Meso-Glide koncentrát (pleťové sérum, zvolené tak, aby pomohlo napravit konkrétní problém pleti), který během procesu ošetření zapracováváme hluboko do pleti, čímž se zvyšuje jeho účinnost a transport hojivých živin.

Tato vynikající absorbce séra Meso-Glide v kombinaci s přirozenou podporou tvorby kolagenu a elastinu vede k tomu, že je pleť plnější a vypadá mladistvěji.

Mikrojehličkování obličeje perem Dermapen 4 pomáhá zbavit se nežádoucích jemných linek a vrásek a dalších vad a kožních problémů, ošetřit však lze i jiné části těla. Oblíbené zóny jsou ruce, krk a dekolt, ošetření je ale možné všude, kde máte pocit, že je nutné podpořit tvorbu kolagenu, který opraví ztenčenou, povislou, sluncem poškozenou nebo problematickou pleť.

Mikrojehličkování pomocí Dermapen 4 nabízí 3 druhy / úrovně ošetření. Rozdíl je v Meso-Glide pleťových koncentrátech a jejich intenzitě a obsahu aktivních látek, které se zapracovávají do pleti během ošetření

 • Dermapen 4 Basic

Revoluční intenzivní ošetření pleti pro pevnější, hladší a sjednocenou pleť. Ať už vás trápí akné, hluboké vrásky, rosacea, rozšířené póry nebo hyperpigmentace. Dermapen 4™ mikrojehličkování (microneedling) umožňuje viditelné a dlouhodobé výsledky. Pro maximální výsledky používáme certifikovaný protokol DermapenWorld. Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

 

 • Dermapen 4 MG Collection

Pokročilé ošetření Dermapen 4 v kombinaci 5 ml na míru připraveného pleťového koncentrátu nejvyšší kvality, který obsahuje nejvyšší koncentraci 3molekulární kyseliny hyaluronové na trhu. MG Collection je řada revolučních sterilních koncentrátů speciálně vytvořených pro invazivní mezoterapii Dermapen 4. Každý z těchto preparátů obsahuje nejnovější látky dostupné v korektivní dermatologii, počínaje nejvyšší koncentrací kyseliny hyaluronové (35 mg/ml), přes technologii Calphosomů, která zajišťuje správnou penetraci botanických látek, až po GGP, revolční technologii Telomerů, zpomalující proces stárnutí. GGP byla v roce 2009 oceněna Nobelovou cenou. Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

 

 • Dermapen 4 MG-EXO-SKIN Treatment

Pokročilého ošetření Dermapen 4 v kombinaci s revolučním pleťovým koncentrátem MG-EXO-SKIN, obsahujícím nejčistší a nejmladší exozomy získané z mezenchymálních kmenových buněk z pupečníku (Wartonova želé). Jedná se o multipotentní, vysoce univerzální, nejmladší a nejčistší zdroj pro kompletní obnovu kůže. Zosobňuje novou převratnou regenerativní sílu s potenciálem obnovy, regenerace a omlazení jakéhokoliv typu a stavu pokožky. Díky regeneračním schopnostem exozomů se urychlují výsledky mikrojehličkování.
Lze dramaticky zlepšit mnoho kožních stavů včetně poškození sluncem, stárnutí, růžovky a pigmentace.
Tomuto revolučnímu pleťovému koncentrátu předcházelo získání 3 Nobelových cen v oblasti regenerativní dermatologie! Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

 

Ošetření Dermapen 4 Basic a Dermapen 4 MG Collection lze dále kombinovat s unikátním pleťovým anabolickým peelingem ÜBER PEEL, který se aplikuje vždy na závěr ošetření a umocní tak ještě více jeho výsledek.

Dále jsou pak pro výsledek ošetření a udržení tohoto stavu, klíčové přípravky Dp Dermaceuticals. E-SHOP

Zapomeňte na problémy s pletí.
Je tu Dermapen 4!

 • stárnoucí pleť
 • jemné linky a vrásky
 • dehydratovaná pleť
 • pleť poškozená sluncem
 • akné / problematická pleť
 • nežádoucí pigmentace
 • rosacea
 • nejednotný tón pleti
 • rozšířené póry
 • aj....

KROKY, KTERÉ VEDOU K DOKONALÉ PLETI

Přepište minulost svojí pleti - budoucnost začíná zde!

 

1. KROK

VSTUPNÍ KONZULTACE

Vstupní konzultace je důležitým krokem, který nám pomůže najít nejlepší řešení pro vaše problémy pleti. Podrobně vás seznámíme s jednotlivými druhy ošetření, produkty k péči o pleť a také technologiemi. Samozřejmostí je také zodpovězení vašich otázek a dotazů. Výsledkem je individuální plán péče, který je sestaven na míru.

 

2. KROK

PŘÍPRAVA PLETI

V některých případech je nezbytnou fází domácí příprava pleti na první ošetření Dermapenem 4. Přesný postup obdržíte v rámci individuálního plánu.

 

3. KROK

OŠETŘENÍ - mikrojehličkování Dermapen 4

Super jemnými mikrokanálky, které vytváří náš revoluční Dermapen 4 se do pleti dostávají důležité aktivní látky pro řešení vašeho specifického problému. Je stimulována přirozená imunitní reakce těla, která má za následek zpevnění tkání a regeneraci pokožky. Samozřejmostí je i velmi krátká doba regenerace.

 

4. KROK

DOMÁCÍ PÉČE Dp Dermaceuticals

Ať už plánujete pouze jedno ošetření Dermapen 4, nebo budete podstupovat komplexní léčebný program, domácí péče je nezbytná. Ke správnému zhojení kůže jsou potřeba specifické přípravky, které nejen obnovu pleti urychlí, ale také pomohou dosáhnout maximálních výsledků a udržet vaši pleť v kondici.

 

Technologie pera Dermapen 4

- rychlost, přesnost, efektivita

 

 • ACM (anti-contamination management)
  Jak už název napovídá, tato technologie zabraňuje zpětnému nasátí roztoku do nástavce během ošetřenía tím zajišťuje maximální sterilitu a bezpečnost. Nedochází tak k zanícení pleti a jakékoliv případné kontaminaci.
 • RFID
  Smyslem této technologie je kalibrace správné hloubky vpichu během ošetření. K tomu slouží celkem 16 jehliček, zajišťující naprosto přesnou aplikaci a komfort při ošetření.
 • AOVN technologie
  Díky špičkové technologii AOVN je přístroj Dermapen 4 schopný vyvinout bezkonkurenční výkon motoru až 7200 ot./ min. Ošetření je provedeno velice rychle, přesně a nehrozí oproti konkurenci poškození pleti a zároveň bezpečně, se snahou o dosažení co nejvyššího komfortu pro klienta či klientku.

Über Peel

Unikátní anabolický chemický peeling byl exluzivně vytvořen pro zvýšení účinku ošetření Dermapen 4.

Lze jej použít na závěr po mikrojehličkování nebo jako samostatné ošetření každé 2 - 4 týdny.

Obsahuje unikátní formule kyseliny mléčné, mandlové, kojové a dalších aktivních látek, které jsou schopny urychlovat proces obnovy buněk a řešit nejen stárnutí pleti ale také nežádoucí pigmentace, akné, melasma, mílie a jiné... 

Vhodný pro nežádoucí pigmentace, poškození sluncem, aknózní a problematickou pleť a také pleť stárnoucí, pro vyhlazení jemných vrásek a linek.

Hlavní benefity:

 • šetrně odstraňuje povrchovou vrstvu pleti
 • zjemňuje a vyhlazuje povrch pleti
 • redukuje viditelnost jemných linek a vrásek
 • zesvětluje nežádoucí pigmentace
 • bezpečný, s maximálními výsledky
 • bez vedlejších účinků

EXO-SKIN

KAŽDÁ PLEŤ / KAŽDÝ PROBLÉM / KAŽDÝ VĚK / KAŽDÝ DEN

 • Pleťový Meso-glide koncentrát pro aplikaci do pokožky během ošetření Dermapen 4
 • Pleťové sérum pro domácí péči

Zosobňuje novou multipotentní, vysoce univerzální regenerativní sílu s potenciálem obnovy, regenerace a omlazení jakéhokoliv typu a stavu pokožky.

Revoluční pleťový koncentrát MG-EXO-SKINobsahující nejčistší a nejmladší exozomy získané z mezenchymálních kmenových buněk (Wartonova želé) z pupečníku pro zapracování do pleti během mikrojehličkování Dermapen a pleťové sérum pro pokračující intenzivní domácí terapii EXO-SKINod Dp Dermaceuticals.

Jedná se o multipotentní, vysoce univerzální, nejmladší a nejčistší zdroj pro kompletní obnovu kůže.
S přibližně 7000 exozomy, které se vejdou na konec každé jedné jehly 33G Dermapen 4, je automatizované mikrojehličkování nejúčinnějším mechanismem dodávání exozomů do kůže, aniž by došlo k jejich ohrožení.

Díky regeneračním schopnostem exozomů se urychlují výsledky mikrojehličkování.
Lze dramaticky zlepšit mnoho kožních stavů včetně poškození sluncem, stárnutí, růžovky a pigmentace.

Pro další maximalizaci výsledků procedury MG-Exo-SkinTreatment na klinikách či v pleťových centrech, jsou klienti povinni pokračovat v domácí péči omlazení pleti pomocí pleťového séra EXO-SKINod Dp Dermaceuticals™.

Toto dynamické duo je nediskutovatelné a díky své vysoce potentní složce – Exozomech naprosto mění hru na světovém poli v oboru regenerativní medicíny a přináší revoluci v estetických procedurách, zdraví a kvalitě pokožky.

Ultimátní benefity:

 • maximalizuje potenciál regenerace pokožky
 • posiluje přirozenou buněčnou obnovu, signalizuje mladistvější vzhled pleti
 • prokazatelně pomáhá zmírňovat projevy stárnoucí pokožky, pigmentace a růžovky
 • Exozomy získané z mezenchymálních kmenových buněk Wartonova želé
 • eticky získané
 • podporuje normalizovanou a mladistvou regeneraci
 • obnovuje a osvěžuje celkový vzhled pleti

Revoluční pleťový koncentrát MG-EXO-SKIN můžete zakoupit v našem E-SHOPU.

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem táborském studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Kosmetické studio La parfait Tábor

Kosmetické studio La parfait Tábor
Erbenova 2978, 390 02 Tábor

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 603 779 559
E-mail: info@laparfait.cz

Konzultace i ukázková procedura ZDARMA


Vyzkoušejte nás zdarma