Ostatní kosmetická péče

OSTATNÍ KOSMETICKÁ PÉČE

  • Über Peel Care - Unikátní anabolický chemický peeling Über Peel v hlavní roli, jako samostatné pleťové ošetření, pro hloubkovou exfoliaci, osvěžení a hydrataci. Součástí ošetření je luxusní dvojí čištění pleti, aktivní pleťové sérum, L.E.D. světelná terapie pro maximální regeneraci a závěrečná hydratační péče. Über Peelobsahuje unikátní formule kyseliny mléčné, mandlové, kojové a dalších aktivních látek, které jsou schopny urychlovat proces obnovy buněk a řešit nejen stárnutí pleti ale také nežádoucí pigmentace, akné, melasma, mílie a jiné... 
  • Jílová péče - péče zaměřená na prozáření pleti a zmírnění akutních projevů, které je přizpůsobeno na míru dle typu a stavu pleti - stárnoucí pleť, pigmentace, aknózní a problematická pleť... Součástí jílové péče je dvojí čištění pleti, směs organických jílů obohacena o vitamíny a minerály pro jemnou ale účinnou kosmetickou péči, pleťová plátýnková maska od Dp Dermaceuticals™ s vysokým obsahem třímolekulární kyseliny hyaluronové a závěrečná péče v podobě aplikace pleťových sér a korektorů.

Vyzkoušejte naše unikátní organické jílové masky s minerály, vyberte si z nabídky v našem E-SHOPU.

  • Omlazující péče očního okolí - jemná péče očního okolí může dramaticky omladit váš vzhled. Dopřejte si speciální a cílenou terapii, která dokáže doslova zázraky. Ať už chcete redukovat první známky stárnutí, nebo je vašim cílem zjemnění již vytvořených vrásek a linek. Tato speciální péče zahrnuje čištění pleti, jemnou liftingovou masáž očního okolí, oční masku z netkaného hedvábí s vysokým obsahem třímolekulární kyseliny hyaluronové pro intenzivní hydrataci, oční sérum a závěrečnou hydratační péči. Péče, která doplní pleti potřebné vitamíny, hydrataci a další aktivní látky, které pomohou vaší pokožce k mladistvému vzhledu.

Vyberte si z naší nabídky produktů v péči o oční okolí v našem E-SHOPU.

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem táborském studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Kosmetické studio La parfait Tábor

Kosmetické studio La parfait Tábor
Erbenova 2978, 390 02 Tábor

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 603 779 559
E-mail: info@laparfait.cz

Konzultace i ukázková procedura ZDARMA


Vyzkoušejte nás zdarma