Výsledky

Naše práce hovoří za nás

Hodnocení zákazníků

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám se neustále zlepšovat. Zanechat hodnocení.

Hannahodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Doporučuji každému, kdo hledá luxusní péči od profesionálů, a to v příjemné prostředí, kde je péče o zákazníka skutečně na prvním místě. Ve studiu La Parfait pravidelně využívám LPG procedury a chodím relaxovat při kosmetickém ošetření. Paní Loss mi zároveň výborně poradila i s výběrem komplexního balíčku produktů pro domácí péči, který odpovídá potřebám mé pleti. Výsledky jsou za mě skvělé - nejen viditelné, ale i dlouhodobé.

Pavlahodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Určitě doporučuji tento salón. Skvělá komunikace, doporučení produktů na míru (produkty jsou kvalitní a opravdu mají viditelné účinky) a v neposlední řadě příjemná paní Veronika. :)

Zbyněkhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

S paní Loosovou je skvělá spolupráce, opravdu profík ve svém oboru. Poradenství k řešení problému je úžasné. Prostě profi studio , za mě můžu jen doporučit!

Naďahodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Jsem nadšena!!! Přístupem paní Veroniky, jejími znalostmi, ale hlavně DP je nejvíc. Pro ženy ve zralém věku :-). Děkuji za Vás!

Evahodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Doporučuji tuto péči všem ženám, které hledají chvilku klidu pro sebe, které si chtějí dopřát péči o své tělo a které se chtějí cítit krásné. Nechala jsem tam 7 cm smutku a ošklivosti. Masáže jsou jedinečné a výsledky jsou viditelné. Moje kůže je krásně pevná a plná života. Vřele doporučuji, při ošetření se vám dostane nejen samotná masáž, ale i pochopení ze strany paní majitelky, její profesionální přístup, dělá celou proceduru opravdu maximálně jedinečným zážitkem.

Edita, 31 lethodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Velmi profesionální přístup, skvělé jednání. Slečna je velmi ochotná, milá a je s ní skvělá domluva. Studio ke krásně designově vybavené, člověk se zde cítí úplně božsky. A k proceduře můžu říct, že je opravdu skvělá a ty peníze za to stojí. Takže za mne top ve všech směrech :)

Mirka, 36 lethodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Dnes jsem dokončila desáté ošetření LPG obličeje. Jsem nadšená. Mám pocit, že mi pleť opět dýchá a pracuje. Určitě budu pokračovat v udržovacích procedurách. Ošetření je velice příjemné. Za vše moc děkuji! :-)

Iveta, 31 lethodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Ve městě Tábor jsem dlouho hledala služby, které poskytují LPG ošetření. Jsem moc ráda, že jsem toto studio navštívila. Paní majitelka je velmi příjemná a profesionální. Prostředí nové a krásně zařízené a také velmi útulné. Strávená necelá hodinka u ní je vždy relax. Využila jsem službu LPG lipomasagge a po 10 návštěvách byla znát znatelně zpevněná kůže. Určitě všem doporučuji.

Petra, 39 lethodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Studio La parfait můžu vřele doporučit, paní Veronika je úžasný a milý člověk. A hlavně, je to osoba na pravém místě, poradí a vše vysvětlí :-) Do tohoto studia se budu ráda vracet.

Kamila, 36 lethodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Ve studiu La Parfait v Táboře, jsem podstoupila 10x ošetření obličeje přístrojem LPG a jsem úplně nadšená, po každém ošetření byla pleť rozzářená a po pátém začalo být zřetelný vypnutí pleti a pozvednutí kontur obličeje. Studio je krásné, ošetření příjemné a Veronika je úžasná žena na svém místě. Těším se na každou další návštěvu. Velice doporučuji, tato investice do sebe se vyplatí.

Ilona, 52 lethodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení

Úžasný relax a čisté a moderní prostředí. Podstoupila jsem LPG Anti-agingovou masáž celého obličeje i krku a je fakt znát, jak je pleť po ní krásně pevná a prokrvená. Po zhruba 5-ti ošetřeních se ta kůže pěkně vypíná. Vidět to bylo hlavně na konturách. Všem doporučuju, za mě super.

Jsme tu pro Vás

Vyzkoušejte ošetření zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem táborském studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Kosmetické studio La parfait Tábor

Kosmetické studio La parfait Tábor
Erbenova 2978, 390 02 Tábor

Pracovní doba:

Denně: 09:00 - 18:00

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 603 779 559
E-mail: info@laparfait.cz

Konzultace i ukázková procedura ZDARMA


Vyzkoušejte nás zdarma