Proč Dp Dermaceuticals?

PROČ Dp Dermaceuticals?

 • PROTOŽE JE TATO ZNAČKA CELOSVĚTOVĚ ZNÁMÁ PRO SVOU ŠPIČKOVOU KVALITU V KOMBINACI S NEJPOKROČILEJŠÍMI TECHNOLOGIEMI
 • PROTOŽE ZA JEJÍ KVALITY A TECHNOLOGIE MLUVÍ ŘADA PRESTIŽNÍCH SVĚTOVÝCH OCENĚNÍ
 • PROTOŽE NELŽE A MÁ PROKAZATELNÉ ÚČINKY
 • PROTOŽE SI TO NEJLEPŠÍ PROSTĚ ZASLOUŽÍME

Kosmetika Dp Dremaceuticals toto vše splňuje!

A nejen to..., nabízí nový rozměr v péči o pleť, která posouvá hranice jak v oblasti domácí péče, tak na poli profesionální péče o pleť.

Tam, kde běžné kosmetické značky začínají pokulhávat a ztrácí své tempo, Dp Dermaceuticals pokračuje ve své péči mnohem dál a nabízí kvalitu, která boří zažité mýty. 

Kosmetika Dp Dermaceuticals obsahuje kombinaci unikátních patentovaných formulí aktivních látek a nejnovější poznatky v oblasti dermatologie a estetické medicíny. Všechny pleťové produkty obsahují, kromě speciálních aktivních látek, které cílí na specifické problémy pleti, speciální formuli kyseliny hyaluronové ve třech molekulárních hmotnostech! A za své unikátní technologie získala řadu prestižních ocenění:

 • HylaFuseTM Komplex - speciální formule kyseliny hyaluronové. Jedná se o revoluční penetrační systém, který obsahuje tři různé hmotnosti kyseliny hyaluronové a díky této speciální formuli má také schopnost až o 150% efektivnější absorbce do pokožky.
 • Technologie CalphasomůTM - představte si maličkaté houbičky, které na sebe dokáží navázat všechny aktivní látky na bázi oleje i vody a dokáží je dopravit do hlubokých vrstev pleti. Fungují jako takové taxíky, které látky dopraví tam, kam by pěšky (bez pomoci Calphasomů) neměly šanci dojít.
 • Inovace Telomerů - telomery jsou malá tělíska v kožních buňkách. Mají takové výrustky "chapadýlka" jako chobotničky. Tím, jak stárneme, stárnou i buňky a ta "chapadýlka" zakrňují a zkracují se, až ztrácí svou funkci... tato unikátní technologie umí stabilizovat telomery v kožních buňkách, na jejich koncové části "chapadýlka" se umí navázat, což má za následek prodloužení jejich životnosti - prodloužení mládí. Díky této ochranné roli redukuje jemné linky a vrásky, ale současně posiluje kožní bariéru, zlepšuje elasticitu a pevnost kůže. Objev jak jsou chromozomy chráněné za pomoci telomerů získal v roce 2009 Nobelovu cenu.
 • ŘADA EXO - jedná se o naprostou novinku, která byla exkluzivně představena veřejnosti na podzim roku 2022 a naprostou špičku v oblasti pleťové péče. Sestává ze dvou exluzivních produktů s obsahem ELEVAI EXOZOMŮ. Zosobňuje novou multipotentní, vysoce univerzální regenerativní sílu s potenciálem obnovy, regenerace a omlazení jakéhokoliv typu a stavu pokožky. Řada EXO, to jsou dva pleťové produkty: 1.) Revoluční pleťový koncentrát MG-EXO-SKIN™ obsahující nejčistší a nejmladší exozomy získané z mezenchymálních kmenových buněk (Wartonova želé) z pupečníku a 2.) pleťové sérum pro pokračující intenzivní domácí terapii - EXO-SKIN.

  Jedná se o multipotentní, vysoce univerzální, nejmladší a nejčistší zdroj pro kompletní obnovu kůže. Řadě EXO předcházelo získání 3 Nobelových cen!
  VÍCE O ŘADĚ EXO

Díky všem těmto možnostem, která tato kosmetika nabízí, je možné účinně řešit různé stavy pleti:

 • Stárnoucí pleť
 • Jemné linky a vrásky
 • Nejednotný tón pleti
 • Pigmentace
 • Akné a problematická pleť
 • Rosacea
 • Citlivá pleť a Dermatitida.... 
 • a jiné....

Dp Dermaceuticals je pleťová péče, se kterou se nebudete točit v začarovaném kruhu ale dojdete k vysněnému cíli.

Dp Dermaceuticals je životní styl, který vás bude bavit :-)

Domluvte si termín na pleťovou konzultaci a společně najdeme řešení vašeho problému. - DOMLUVIT TERMÍN

Všechny pleťové produkty naleznete také v e-shopu studia La parfait - PŘEJÍT DO ESHOPU

 

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem táborském studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Kosmetické studio La parfait Tábor

Kosmetické studio La parfait Tábor
Erbenova 2978, 390 02 Tábor

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 603 779 559
E-mail: info@laparfait.cz

Konzultace i ukázková procedura ZDARMA


Vyzkoušejte nás zdarma