DermapenWorld ošetření a služby

NOVÁ BUDOUCNOST VAŠÍ PLEŤOVÉ PÉČE

Navraťte své pleti sebevědomí s pokročilými procedurami a systémem hloubkově regenerující péče DermapenWorld.

 

 • Dermokosmetická konzultace
 • Mikrojehličkování DERMAPEN 4
 • Kosmetické pleťové protokoly

 

DERMOKOSMETICKÁ KONZULTACE

- synergické řešení pro vaši pleť

dermokosmetická konzultace

Potřebujete poradit s výběrem ošetření nebo produktů?

Objednejte se na profesionální Dermokosmetickou konzultaci, kde zjistíme váš stav pleti, příčinu vašich problémů. Vytvoříme pro vás osobní plán DermapenWorld, sestaven na míru vaší pleti. Získáte tak personalizovaný plán péče o pleť s vhodnými produkty na doma. Tyto osvědčené protokoly zahrnují kombinaci produktů, které řeší jednotlivé problémy vaší pleti. Všechny přípravky byly navrženy tak, aby fungovaly v dokonalé harmonii a byly vhodné ke každodennímu použití. Součástí konzultace je i doporučení vhodného ošetření k dosažení vytoužených výsledků.

 

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ DERMAPEN 4™ 

Dermapen Treatments

- infuze aktivních látek pomocí digitalizovaného mikrojehličkovacího pera Dermapen™ 

Mikrojehličkování Dermapen

Dermapen 4patří mezi nejlepší zařízení v oblasti mikrojehličkování (microneedlingu) na světě.

Jedná se o účinnou, oblíbenou a miniinvazivní proceduru, pomocí které je možné ošetřit širokou škálu problémů pleti.

Na rozdíl od injekčního způsobu ošetření je mikrojehličkování Dermapen zcela přirozený proces, stimulující vlastní tělesný proces opravy a obnovy k tvorbě kolagenu a elastinu. Mikrojehličky jsou nastaveny na různou hloubku a rychlost v závislosti na tom, na jakou problematiku se budeme zaměřovat, takže v povrchu kůže vytvářejí frakční kanálky. Těmito mikrokanálky prochází Meso-Glide koncentrát (pleťové sérum, zvolené tak, aby pomohlo napravit konkrétní problém pleti), který během procesu ošetření zapracováváme hluboko do pleti, čímž se zvyšuje jeho účinnost a transport hojivých živin.

Tato vynikající absorbce séra Meso-Glide v kombinaci s přirozenou podporou tvorby kolagenu a elastinu vede k tomu, že je pleť plnější a vypadá mladistvěji.

Mikrojehličkování obličeje perem Dermapen 4 pomáhá zbavit se nežádoucích jemných linek a vrásek a dalších vad a kožních problémů, ošetřit však lze i jiné části těla. Oblíbené zóny jsou ruce, krk a dekolt, ošetření je ale možné všude, kde máte pocit, že je nutné podpořit tvorbu kolagenu, který opraví ztenčenou, povislou, sluncem poškozenou nebo problematickou pleť.

Mikrojehličkování pomocí Dermapen 4 nabízí 3 druhy / úrovně ošetření. Rozdíl je v Meso-Glide pleťových koncentrátech a jejich intenzitě a obsahu aktivních látek, které se zapracovávají do pleti během ošetření

 

 • Dermapen 4 Basic

Revoluční intenzivní ošetření pleti pro pevnější, hladší a sjednocenou pleť. Ať už vás trápí akné, hluboké vrásky, rosacea, rozšířené póry nebo hyperpigmentace. Dermapen 4™ mikrojehličkování (microneedling) umožňuje viditelné a dlouhodobé výsledky. Pro maximální výsledky používáme certifikovaný protokol DermapenWorld. Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

 

 • Dermapen 4 MG-Collection

Pokročilé ošetření Dermapen 4 v kombinaci 5 ml na míru připraveného pleťového koncentrátu nejvyšší kvality, který obsahuje nejvyšší koncentraci 3molekulární kyseliny hyaluronové na trhu. MG Collection je řada revolučních sterilních koncentrátů speciálně vytvořených pro invazivní mezoterapii Dermapen 4. Každý z těchto preparátů obsahuje nejnovější látky dostupné v korektivní dermatologii, počínaje nejvyšší koncentrací kyseliny hyaluronové (35 mg/ml), přes technologii Calphosomů, která zajišťuje správnou penetraci botanických látek, až po GGP, revolční technologii Telomerů, zpomalující proces stárnutí. GGP byla v roce 2009 oceněna Nobelovou cenou. Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

 

 • Dermapen 4 MG-EXO-SKIN Treatment

Pokročilého ošetření Dermapen 4 v kombinaci s revolučním pleťovým koncentrátem MG-EXO-SKIN, obsahujícím nejčistší a nejmladší exozomy získané z mezenchymálních kmenových buněk z pupečníku (Wartonova želé). Jedná se o multipotentní, vysoce univerzální, nejmladší a nejčistší zdroj pro kompletní obnovu kůže. Zosobňuje novou převratnou regenerativní sílu s potenciálem obnovy, regenerace a omlazení jakéhokoliv typu a stavu pokožky. Díky regeneračním schopnostem exozomů se urychlují výsledky mikrojehličkování.
Lze dramaticky zlepšit mnoho kožních stavů včetně poškození sluncem, stárnutí, růžovky a pigmentace.
Tomuto revolučnímu pleťovému koncentrátu předcházelo získání 3 Nobelových cen v oblasti regenerativní dermatologie! Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

Více o EXO-SKIN

Ošetření Dermapen 4 Basic a Dermapen 4 MG Collection lze dále kombinovat s unikátním pleťovým anabolickým peelingem ÜBER PEEL, který se aplikuje vždy na závěr ošetření a umocní tak ještě více jeho výsledek.

Dále jsou pak pro výsledek ošetření a udržení tohoto stavu, klíčové přípravky Dp Dermaceuticals. E-SHOP

Zapomeňte na problémy s pletí.
Je tu Dermapen 4!

 • stárnoucí pleť
 • jemné linky a vrásky
 • dehydratovaná pleť
 • pleť poškozená sluncem
 • akné / problematická pleť
 • nežádoucí pigmentace
 • rosacea
 • nejednotný tón pleti
 • rozšířené póry a jiné

Více o DERMAPEN4TM

 

KOSMETICKÉ PLEŤOVÉ PROTOKOLY

Signature Treatments

- pokročilá péče o vaši pleť s viditelnými výsledky

kosmetické pleťové protokoly

Jsou jednoduše mnohem víc, než jen kosmetická ošetření, jedná se o neinvazivní ale přesto velice účinná luxusní pleťová ošetření s jedinečnými pokročilými protokoly sestavenými na míru dle stavu pleti.

Inovativní koncept pleťových ošetření, která vám zajistí instantní výsledky a současně umocní účinek Dermapen 4™ procedur.

Kombinace speciálního protokolu spolu s jedinečnou kosmetickou značkou Dp Dermaceuticals zaručuje výrazně lepší absorpci aktivních látek do pleti.

Výsledkem bude krásně šťavnatá, vyhlazená pleť plná svěžesti, připravena reprezentovat při každé příležitosti.

 

PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ 30 MINUT
 • Dp Signature Skin Treatment FLASH - rychlá a přesto velice účinná FLASH varianta, zaměřená na exfoliaci a rozjasnění pleti.
  Pleťové ošetření s vyspělým protokolem sestaveným klientovi na míru, zahrnuje revoluční přípravky a Meso-glide koncentráty lékařské kosmetiky Dp Dermaceuticals™ v kombinaci s kosmetickými přístroji.
  Flash varianta umožňuje pleť okamžitě rozzářit, vyhladit a sjednotit a je tak ideální volbou před důležitou událostí nebo schůzkou.
 
PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ 60 MINUT
 • Dp Signature Skin Treatment - jedinečný pleťový protokol, který se díky svým okamžitým a viditelným výsledkům staví mezi špičku v oblasti pleťové péče. 
  Odstraní nečistoty pomocí luxusního dvojího čištění pleti v kombinaci s masáží a použití jílové minerální masky zaručí hlubokou detoxikaci.
  Tato luxusní pleťová péče v sobě dále snoubí vysoce účinné produkty, korektory, aktivní pleťová séra a použití kosmetických přístrojů a segmentů relaxační a liftingové masáže obličeje.
   
  Vaše pleť bude již po prvním ošetření vysoce hydratovaná, vyčištěná, jemná a zářivá.
  Ať už vás trápí akné, dehydratace, jemné linky a vrásky, nebo nežádoucí pigmentace, každý protokol je sestavován na míru dle aktuálních potřeb vaší pleti.
  Ideální pro všechny, kteří chtějí zažít pocit luxusu, jedinečnosti a hýčkání.
 • Dp DermaceuticalsL.E.D. Light Therapy - světelná terapie v podobě samostatné péče. Červené a NIR záření v podobě unikátní světelné terapie od světově uznávané kosmetické značky Dp Dermaceuticals dokáže účinně řešit nejen stárnutí pleti, ale také nežádoucí pigmentace či záněty. Pro zajištění několikanásobné hydratace pokožky a pro lepší rozložení a zvýšení účinku světla je součástí ošetření speciální hydrogelová maska LumaFuse. Zároveň se tato maska postará o proces regenerace pleti a urychluje hojení. Tuto světelnou terapii doporučujeme využívat pro maximální účinky 2-3x týdně, nebo ji můžete zvolit jako úžasnou tečku na závěr ošetření mikrojehličkování Dermapen 4pro maximální regeneraci.

Vyberte si svou pleťovou masku na doma z naší nabídky v E-SHOPU.

Ostatní kosmetická péče

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem táborském studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Kosmetické studio La parfait Tábor

Kosmetické studio La parfait Tábor
Erbenova 2978, 390 02 Tábor

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 603 779 559
E-mail: info@laparfait.cz

Konzultace i ukázková procedura ZDARMA


Vyzkoušejte nás zdarma