Kosmetické ošetření pleti

Studio la parfait spolupracuje se světovou kosmetickou značkou Dp Dermaceuticals.

Jedinečná kosmetická značka, která nabízí unikátní pleťovou péči v podobě pokročilých pleťových protokolů a speciální cílenou pleťovou péči. Umožňuje účinně řešit všechny problémy a stavy pleti. 

 

KOSMETICKÉ PLEŤOVÉ PROTOKOLY

Dp Signature Skin Treatments

- pokročilá péče o vaši pleť s viditelnými výsledky

 

Jsou jednoduše mnohem víc, než jen kosmetická ošetření, jedná se o neinvazivní ale přesto velice účinná luxusní pleťová ošetření s jedinečnými pokročilými protokoly sestavenými na míru dle stavu pleti.

Inovativní koncept pleťových ošetření, která vám zajistí instantní výsledky a současně umocní účinek Dermapen 4™ procedur.

Kombinace speciálního protokolu spolu s jedinečnou kosmetickou značkou Dp Dermaceuticals zaručuje výrazně lepší absorpci aktivních látek do pleti.

Výsledkem bude krásně šťavnatá, vyhlazená pleť plná svěžesti, připravena reprezentovat při každé příležitosti.

 

PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ 30 MINUT
 • Dp Signature Skin Treatment FLASH - rychlá a přesto velice účinná FLASH varianta, zaměřená na exfoliaci a rozjasnění pleti.
  Pleťové ošetření s vyspělým protokolem sestaveným klientovi na míru, zahrnuje revoluční přípravky a Meso-glide koncentráty lékařské kosmetiky Dp Dermaceuticals™ v kombinaci s kosmetickými přístroji.
  Flash varianta umožňuje pleť okamžitě rozzářit, vyhladit a sjednotit a je tak ideální volbou před důležitou událostí nebo schůzkou.
 
PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ 60 MINUT
 • Dp Signature Skin Treatment - jedinečný pleťový protokol, který se díky svým okamžitým a viditelným výsledkům staví mezi špičku v oblasti pleťové péče. 
  Odstraní nečistoty pomocí luxusního dvojího čištění pleti v kombinaci s masáží a použití jílové minerální masky zaručí hlubokou detoxikaci.
  Tato luxusní pleťová péče v sobě dále snoubí vysoce účinné produkty, korektory, aktivní pleťová séra a použití kosmetických přístrojů a segmentů relaxační a liftingové masáže obličeje.
   
  Vaše pleť bude již po prvním ošetření vysoce hydratovaná, vyčištěná, jemná a zářivá.
  Ať už vás trápí akné, dehydratace, jemné linky a vrásky, nebo nežádoucí pigmentace, každý protokol je sestavován na míru dle aktuálních potřeb vaší pleti.
  Ideální pro všechny, kteří chtějí zažít pocit luxusu, jedinečnosti a hýčkání.

PEELINGY A EXFOLIACE PLETI

 • Über Peel Care - Unikátní anabolický chemický peeling Über Peel v hlavní roli, jako samostatné pleťové ošetření, pro hloubkovou exfoliaci, osvěžení a hydrataci. Součástí ošetření je luxusní dvojí čištění pleti, aktivní pleťové sérum, L.E.D. světelná terapie pro maximální regeneraci a závěrečná hydratační péče. Über Peelobsahuje unikátní formule kyseliny mléčné, mandlové, kojové a dalších aktivních látek, které jsou schopny urychlovat proces obnovy buněk a řešit nejen stárnutí pleti ale také nežádoucí pigmentace, akné, melasma, mílie a jiné... 

PLEŤOVÉ MASKY

 • Dp DermaceuticalsL.E.D. Light Therapy - světelná terapie v podobě samostatné péče. Červené a NIR záření v podobě unikátní světelné terapie od světově uznávané kosmetické značky Dp Dermaceuticals dokáže účinně řešit nejen stárnutí pleti, ale také nežádoucí pigmentace či záněty. Pro zajištění několikanásobné hydratace pokožky a pro lepší rozložení a zvýšení účinku světla je součástí ošetření speciální hydrogelová maska LumaFuse. Zároveň se tato maska postará o proces regenerace pleti a urychluje hojení. Tuto světelnou terapii doporučujeme využívat pro maximální účinky 2-3x týdně, nebo ji můžete zvolit jako úžasnou tečku na závěr ošetření mikrojehličkování Dermapen 4pro maximální regeneraci.

Vyberte si svou pleťovou masku na doma z naší nabídky v E-SHOPU.

OSTATNÍ PLEŤOVÁ PÉČE

 • Jílová péče - péče zaměřená na prozáření pleti a zmírnění akutních projevů, které je přizpůsobeno na míru dle typu a stavu pleti - stárnoucí pleť, pigmentace, aknózní a problematická pleť... Součástí jílové péče je dvojí čištění pleti, směs organických jílů obohacena o vitamíny a minerály pro jemnou ale účinnou kosmetickou péči, pleťová plátýnková maska od Dp Dermaceuticals™ s vysokým obsahem třímolekulární kyseliny hyaluronové a závěrečná péče v podobě aplikace pleťových sér a korektorů.

Vyzkoušejte naše unikátní organické jílové masky s minerály, vyberte si z nabídky v našem E-SHOPU.

 • Omlazující péče očního okolí - jemná péče očního okolí může dramaticky omladit váš vzhled. Dopřejte si speciální a cílenou terapii, která dokáže doslova zázraky. Ať už chcete redukovat první známky stárnutí, nebo je vašim cílem zjemnění již vytvořených vrásek a linek. Tato speciální péče zahrnuje čištění pleti, jemnou liftingovou masáž očního okolí, oční masku z netkaného hedvábí s vysokým obsahem třímolekulární kyseliny hyaluronové pro intenzivní hydrataci, oční sérum a závěrečnou hydratační péči. Péče, která doplní pleti potřebné vitamíny, hydrataci a další aktivní látky, které pomohou vaší pokožce k mladistvému vzhledu.

Vyberte si z naší nabídky produktů v péči o oční okolí v našem E-SHOPU.

 

KOSMETIKA DP DERMACEUTICALS

Pokročilá kosmetická značka se světovou lékařskou certifikací nejvyšší kvality, která byla vyvinuta speciálně pro pleť před, při a po mikrojehličkování. Obsahuje jedinečné patentované formule aktivních látech, které dokáží pleti dodat přesně to, co je třeba a také přesně tam, kam je třeba. Kombinuje v sobě revoluční technologie a nejnovější znalosti a pokroky v oblasti dermatologie a estetické medicíny. 

Cílí nejen na stárnoucí pleť ale také pro pleť, která potřebuje aktivně léčit a opravit.

Je nediskutovatelnou součástí ošetření mikrojehličkování Dermapen 4

Proč Dp Dermaceuticals? - přečtěte si článek na blogu ZDE

 

Co musíte vědět o Dp Dermaceuticals

HylaFuse™ Komplex

Technologie HylaFuse™ Komplex, je unikátní patentovaná formule kyseliny hyaluronové (HA).

Penetrační systém, který obsahuje kyselinu hyaluronovou ve třech molekulárních hmotnostech, z nichž ta nejmenší je schopna prostoupit do nejspodnějších vrstev pokožky a obsahují jí všechny přípravky Dp DermaceuticalsTM. Díky tomuto jedinečnému penetračnímu systému dokáže vaše pleť všechny aktivní a omlazující složky absorbovat o 150% efektivněji, než u konkurenčních formulí. Zároveň tato technologie uvolňuje tyto látky do pleti postupně až po dobu 8 hodin. Výsledná pleť je tak regenerovaná, mladistvá a zdravá.

Technologie Calphasomů™

Tento přelomový systém, který na sebe umí vázat aktivní látky na bázi oleje a vody, pro jejich intenzivnější absorbci do pleti. Chrání pleť před škodlivým UV zářením a mimo jiné jí dodává vápník, který urychluje buněčnou obnovu. Pleť je díky tomu pevnější, zdravější a mladší. Stimuluje obnovu pleti.

Inovace Telomerů

Telomery jsou koncové části chromozomů, které najdeme v jádru buněk. Jak stárneme, neustále se buňky v našem těle dělí a tím se telomery v buňkách zkracují a odumírají. Tato převratná technologie je obsažena v nejsilnějším pleťovém Meso-glideTM koncentrátu z řady MG-COLLECTIONTM, umí stabilizovat telomery v kožních buňkách, prodloužit jejich životnost a oddálit tak proces stárnutí, redukuje jemné linky a vrásky a současně posiluje kožní bariéru, zlepšuje elasticitu a pevnost kůže.

Tato technologie získala v roce 2009 Nobelovu cenu!

 

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem táborském studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Kosmetické studio La parfait Tábor

Kosmetické studio La parfait Tábor
Erbenova 2978, 390 02 Tábor

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 603 779 559
E-mail: info@laparfait.cz

Konzultace i ukázková procedura ZDARMA


Vyzkoušejte nás zdarma