Více o kosmetice Dp Dermaceuticals™

KOSMETIKA DP DERMACEUTICALS

Pokročilá kosmetická značka se světovou lékařskou certifikací nejvyšší kvality, která byla vyvinuta speciálně pro pleť před, při a po mikrojehličkování. Obsahuje jedinečné patentované formule aktivních látek, které dokáží pleti dodat přesně to, co je třeba a také přesně tam, kam je třeba. Kombinuje v sobě revoluční technologie a nejnovější znalosti a pokroky v oblasti dermatologie a estetické medicíny. 

Cílí nejen na stárnoucí pleť ale také pro pleť, která potřebuje aktivně léčit a opravit.

Je nediskutovatelnou součástí ošetření mikrojehličkování Dermapen 4

Proč Dp Dermaceuticals? - přečtěte si článek na blogu ZDE

 

Co musíte vědět o Dp Dermaceuticals

HylaFuse™ Komplex

Technologie HylaFuse™ Komplex, je unikátní patentovaná formule kyseliny hyaluronové (HA).

Penetrační systém, který obsahuje kyselinu hyaluronovou ve třech molekulárních hmotnostech, z nichž ta nejmenší je schopna prostoupit do nejspodnějších vrstev pokožky a obsahují jí všechny přípravky Dp Dermaceuticals™. Díky tomuto jedinečnému penetračnímu systému dokáže vaše pleť všechny aktivní a omlazující složky absorbovat o 150% efektivněji, než u konkurenčních formulí. Zároveň tato technologie uvolňuje tyto látky do pleti postupně až po dobu 8 hodin. Výsledná pleť je tak regenerovaná, mladistvá a zdravá.

Vývin této nejnovější formule potentní kyseliny hyaluronové (35 ml/ml) společností DermapenWorld mělo za následek naprostou revoluci v kosmetické vědě, neboť taková koncentrace nebyla doposud v topickém kosmoceutiku použita.

HylaFuseTM Komplex penetruje hluboko do pleti, intenzivně hydratuje a vyplňuje pleť.

Technologie Calphasomů™

Tento přelomový systém, který na sebe umí vázat aktivní látky na bázi oleje a vody, pro jejich intenzivnější absorbci do pleti. Chrání pleť před škodlivým UV zářením a mimo jiné jí dodává vápník, který urychluje buněčnou obnovu. Pleť je díky tomu pevnější, zdravější a mladší.

Hydroxyapatitové krystalky v Calphasomech také fungují jako bariéra, která chrání před škodlivými účinky UV záření.

Stimuluje obnovu pleti.

Inovace Telomerů

Telomery jsou koncové části chromozomů, které se nachází v jádru buněk. Jak stárneme, neustále se buňky v našem těle dělí. Na základě tohoto procesu se koncové části telomerů v buňkách zkracují a odumírají. Tato převratná technologie je obsažena v nejsilnějším pleťovém Meso-glide™ koncentrátu z řady MG-COLLECTION™. Tento koncentrát obsahuje látku zvanou GGP (Geranylgeranylisopropanol), která se umí na telomery navázat a stabilizovat je, což má za následek prodloužení jejich životnosti a oddálit tak proces stárnutí - redukují se jemné linky a vrásky, posiluje se kožní bariéra, zlepšuje se elasticitu a pevnost kůže.

Tato technologie získala v roce 2009 Nobelovu cenu!

 

5 KROKŮ K ZÁŘIVÉ PLETI

Na Dermokosmetické konzultaci pro vás vytvoříme osobní plán DermapenWorld, sestaven na míru vaší pleti. Získáte tak personalizovaný plán péče o pleť s vhodnými produkty na doma.

Tyto osvědčené protokoly zahrnují kombinaci produktů, které řeší jednotlivé problémy vaší pleti. Všechny přípravky byly navrženy tak, aby fungovaly v dokonalé harmonii a byly vhodné ke každodennímu použití.

 

1. KROK

ČIŠTĚNÍ A EXFOLIACE - velikost mandle postačí

Čistící a exfoliační produkty dokonale odstraní make-up i nečistoty, které na pleti přes den ulpěly. Jsou silné a přesto velice šetrné. Pleť dokonale vyčistí a zároveň jí zachovají tolik potřebnou hydrolipidovou bariéru.

 

2. KROK

PLEŤOVÉ SÉRUM - velikost většího hrášku na celý obličej

Ihned po vyčištění aplikujte na pleť cílené sérum, které se bude lehce absorbovat do hlubších vrstev pokožky. Dodá pleti sílu a podpoří proces regenerace.

 

3. KROK

KOREKTIVNÍ PÉČE - velikost většího hrášku na celý obličej

Produkty korektivní péče zacílí přímo na daný problém pleti. Trápí vás akné, pigmentace, jizvy nebo vrásky? Aplikace korektivních přípravků po séru je naprosto nezbytnou součástí každodenní rutiny pro zdravou a zářivou pleť. 

 

4. KROK

HYDRATACE A ZVLHČENÍ - velikost většího hrášku na celý obličej

Chraňte pleť před nečistotami z ovzduší celý den a udržujte povrchovou hydrataci ve správné hladině.

 

5. KROK

SPF OCHRANA - zakončení denní rutiny

Zajistěte své pleti tu nejvyšší ochranu před UV zářením. SPF ochrana je důležitá nejen pro předejití tvorby nežádoucích pigmentací ale také jako prevence stárnutí. Např. náš revoluční Cover Recover funguje nejen jako dokonalá Spf ochrana ale zároveň jako úžasný make-up. Díky unikátní ochlazovací formuli zajistí správnou termoregulaci pleti. Zjednodušeně řečeno, už žádná mastná a lesknoucí se pleť.

OBJEDNAT SE NA DERMOKOSMETICKOU KONZULTACI

 

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem táborském studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Kosmetické studio La parfait Tábor

Kosmetické studio La parfait Tábor
Erbenova 2978, 390 02 Tábor

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 603 779 559
E-mail: info@laparfait.cz

Konzultace i ukázková procedura ZDARMA


Vyzkoušejte nás zdarma